Pierwszy na rynku niedatowany planer dla miłośników wina w języku polskim.

O planerze

Przedstawiamy pierwszy na rynku niedatowany planer dla miłośników wina w języku polskim. To kolejna publikacja pod egidą marki „Gościnność”. O ile nasze wcześniejsze poradniki były skierowane do osób, które mają lub planują otworzyć lokal gastronomiczny albo zwyczajnie lubią gościć innych, o tyle tym razem postanowiliśmy stworzyć coś zupełnie innego. Nieważne, jaki jest twój poziom wtajemniczenia w meandry winnej wiedzy.

Planer posłuży ci jako degustacyjny pamiętnik, dzięki któremu zaobserwujesz swoje postępy. Wprowadzi też sporo porządku w codziennym obcowaniu z winem, tym samym ułatwiając ci naukę. Poza tym, według najnowszych badań, odręczne zapisywanie informacji pomaga w ich lepszym zapamiętywaniu.

Chcielibyśmy, aby winny planer był narzędziem, które pozwoli ci na stawanie się bardziej świadomym konsumentem i tym samym czerpanie większej przyjemności z picia wina.

Jak korzystać z Winnego planera?

Planer wystarczy na 12 miesięcy.

W środku nie ma dat, dzięki czemu możesz rozpocząć w dowolnym momencie
w roku.

Na kilkudziesięciu pierwszych stronach znajdziesz sporo informacji
merytorycznych.

Każda rozkładówka podzielona jest na dni tygodnia, zawiera schemat do
uzupełniania notek degustacyjnych oraz miejsce na twoje zapiski.

W książce znajdziesz kody QR, które są linkami do dodatkowych materiałów.
Żeby z nich skorzystać, ściągnij aplikację do odczytywania kodów QR na swój telefon (w niektórych modelach do odczytu kodów można użyć wbudowanego aparatu).

Winny planer to

200 stron na jakościowym papierze MUNKEN

Dwie wersje kolorystyczne: pomarańczowa oraz burgundowa 

Spiralka, która pozwala na wygodną nawigację w planerze

Część poradnikowa wraz z dokładnym schematem o tym jak degustować wino

Miejsce na 52 notki degustacyjne

Mnóstwo miejsca na zapiski, notatki z degustacji i twoje plany

szkolenia konsulting dla gastronomii

Autorzy

Patrycja Siwiec

Dziennikarka, pisze o winie i jedzeniu. Jest 51 osobą w Polsce, która posiada globalną indywidualną akredytację European Mentoring & Coaching Council na poziomie Foundation.

Adam Pawłowski

Pierwszy Polski Master Sommelier. Organizator i prowadzący kursów winiarskich WSET na poziomach 1, 2 i 3 oraz kursu Capstone California.

Więcej o autorach

Zamów w przedsprzedaży

Winny planer + zaproszenie na premierę online z pakietem degustacyjnym

69,00 Zamawiam

Winny planer

99,00 Zamawiam

Planer i korkociąg do wina

99,00 Zamawiam

Poznaj opinie użytkowników Winnego planera

Świetna rzecz! Poradnik pomógł mi w końcu zrozumieć jak łączyć wino o jedzenie. Wbrew pozorom, dzięki poznaniu kilku prostych zasad, okazało się, że to nie jest aż tak skomplikowany proces!

Ola Drozd

Bardzo dużo wiedzy przekazanej w prosty sposób. Plusem są liczne konkretne przykłady win i dań. Jestem gotowy do przyjmowania gości w swoim domu i kiedyś w mojej restauracji.

Michał Strzelecki

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.