Zobacz szczegóły degustacji

Degustacje win dla Ciebie i dla firm, kursy winiarskie, książki i szkolenia dla gastronomii.

Więcej o książkach "Gościnność"Oferta degustacji win online

Szkolenia dla gastronomii

  • Masz poczucie, że twój lokal nie wykorzystuje pełni swojego potencjału sprzedażowego?
  • Serwis jest OK, ale mógłby być bardziej profesjonalny?
  • Twoi pracownicy są zdemotywowani, a ty nie wiesz jak ich zmotywować?
  • W kółko powtarzasz to samo i nie widzisz efektów?
  • Jesteś zniecierpliwiony/a, zmęczony/a i masz coraz mniej radości z prowadzania biznesu?
Jeżeli na co najmniej dwa pytania odpowiedziałeś twierdząco, pocieszymy Cię. Nie jesteś w tym sam i wiele osób boryka się z podobnymi problemami.
Sprawdź jak możemy Ci pomóc.

DLA KOGO? Dla restauratora, właścicieli, szefów kuchni, kucharzy, sommelierów, kelnerów, kierowników sali, menadżerów, dyrektorów gastronomii, hotelarzy, pracowników małej gastronomii, właścicieli kateringów, cukierni i kawiarni.

Zamów szkolenie dla zespołu twojego lokalu

Zobacz pakiety szkoleń

OPINIE:

Szkolenia i warsztaty Patrycji oraz Adama bez wątpienia zaliczyłbym jako najbardziej udane spośród dostępnych ofert na rynku. Trenerzy indywidualnie, nie szablonowo podchodzą do każdego miejsca, a swoją wiedzę i niewątpliwie doświadczenie w czytelny i bardzo jasny sposób przekazują uczestnikom szkoleń i warsztatów. Osobiste ich zaangażowanie pomogło w sukcesie CAMPO, które dziś chwali się bardzo profesjonalnym i dobrym serwisem.

Krystian BruźWłaściciel restauracji CAMPO, Wrocław

Prowadzone przez Patrycję i Adama szkolenie pracowników Restauracji Belvedere skłoniło mój długoletni zespół do fantastycznej interakcji. Dzięki temu nasze szkolenie było bardziej produktywne i efektywne. Jak wiemy praktyka czyni mistrza, a konkretne przykłady przedstawiane na szkoleniu jeszcze raz uświadomiły nam jak personel FOH (Front of house) jest ważny dla naszych Gości i biznesu. Wierzę że to nie nasze ostatnie spotkanie.

Piotr ZabłockiDyrektor Generalny restauracji Belvedere w Warszawie

Warsztaty z „Gościnności" to nie tylko zaznajomienie z ideą, której brak tak bardzo odczuwamy w polskiej gastronomii, ale pełna pasji prezentacja różnych stron życia restauracji. Tym cenniejsze i pomocne, że oparte na własnych, wieloletnich doświadczeniach za granicą. Ich efektem jest zarówno przywrócenie rangi serwisowi, jak i wprowadzenie niezbędnych narzędzi poprawiających jego jakość i wydajność, a w konsekwencji podnoszących dochodowość restauracji.

Lechosław Olszewskiwłaściciel restauracji SPOT. w Poznaniu

Z przyjemnością rekomenduję Patrycję Siwiec i Adama Pawłowskiego MS jako doświadczonych, solidnych i sumiennych specjalistów. Gothic Restaurant od lat korzysta z wiedzy i wsparcia Patrycji i Adama przy organizacji kolacji degustacyjnych i okolicznościowych, doboru win do nowej karty oraz szkoleń obsługi w zakresie poprawnego serwowania win. Każdorazowo wykazują się profesjonalizmem i kreatywnością w doborze wina, jednocześnie zaspokajając potrzeby naszych wymagających Gości. W czasie corocznej Kolacji Charytatywnej zbieramy fundusze na potrzeby osób niewidomych. Patrycja i Adam dobrali wino z etykietą napisaną w języku Braille'a, czym byłem zachwycony. Jestem zadowolony także z fachowego doradztwa i kompetencji w zakresie pairingu win do serwowanych przez nas dań.

Bogdan GałązkaSzef kuchni i współwłaściciel restauracji Gothic Café na zamku w Malborku.

ZAUFALI NAM:

Blog

Gościnność Poleca

Nadchodzą California Wine Weeks 2022

Już 14 maja w wybranych 61 restauracjach z całej Polski odbędą się California Wine Weeks…
Newsy

GOŚCINNOŚĆ wspiera obywateli Ukrainy

Wojna jest czymś okropnym, a to co dzieje się na Ukrainie zakrawa o horror. Czujemy…
Degustacje

Degustacja win naturalnych, ekologicznych i biodynamicznych

PRAKTYCZNE PORADY JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO DEGUSTACJI: Przygotuj co najmniej 4 ulubione, wypolerowane kieliszki do…

Galeria

PARTNERZY:

KONTAKT:

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możemy wesprzeć Cię w prowadzeniu biznesu, napisz maila info@goscinnosc.pl,  zadzwoń+ 48 509 892 255, lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 48 godzin.