• Szkolenia dla gastronomii - naszą misją jest gościnność

 • GOŚCINNOŚĆ wspiera obywateli Ukrainy

  Wojna jest czymś okropnym, a to co dzieje się na Ukrainie zakrawa o horror. Czujemy się zdruzgotani i jesteśmy pełni współczucia dla ludzi, którzy borykają się z koszmarem strachu o własne życie.

  Nasze wsparcie wydaje się teraz nieadekwatnie małe wobec ogromu cierpienia z którym mierzą się obywatele Ukrainy.
  Mimo tego, chcielibyśmy zachęcić Was, społeczność zgromadzoną wokół „Gościnności”, do wspólnego działania na rzecz poprawy losu osób mierzących się zarówno z koszmarem wojny jak i tych, którzy na nowo będą układać sobie życie w Polsce.

  1. PRZYCHÓD Z E-BOOKÓW
  Do końca marca całkowity przychód ze wszystkich produktów cyfrowych („Gościnność”, „Gościnność od kuchni”, „Hospitality” (wersja angielska) przeznaczamy na wsparcie Polskiej Akcji Humanitarnej. Ze swojej strony dodamy drugie tyle i podwoimy kwotę zasilając konto PAH.
  E-booki znajdziecie tu: http://goscinnosc.pl/sklep/

  2. SZKOLENIE DLA OSÓB Z UKRAINY
  Zdajemy sobie sprawę, że szkolenia nie są obecnie palącą potrzebą dla osób uciekających przed wojną, ale wierzymy, że przyjdzie czas stabilizacji i organizacji życia na miejscu w Polsce. Chcemy też wspierać w ramach naszych zasobów i tego co potrafimy robić najlepiej.

  Zorganizujemy bezpłatne, otwarte szkolenie kelnerskie dla obywateli Ukrainy, które pozwoli na nabycie umiejętności pracy na sali. W zależności od potrzeb odbędzie się w Warszawie lub Lublinie, w języku polskim, angielskim lub z tłumaczeniem ukraińskim. Chcielibyśmy zorganizować je w połowie kwietnia.

  Prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie swojego udziału mailowo info@goscinnosc.pl

  Będziemy wtedy już bezpośrednio kontaktować się z grupą uczestników, a Was informować co udało nam się wypracować i jakiego ewentualnie wsparcia przy tym przedsięwzięciu potrzebujemy.

  Będziemy wdzięczni za podzielenie się tą informacją i liczymy, że trafi do jak największej ilości zainteresowanych osób. Jeżeli jest coś w czym moglibyśmy pomóc, widzicie pole manewru, współpracy, chcecie nas w coś zaangażować, dajcie znać.

  Łączymy się myślami ze wszystkimi, którzy mierzą się z tą bezsensowną skalą okrucieństwa.

  Patrycja i Adam

  Dodaj komentarz

  Wykonane przez Creospace